Hakkımızda

2010 yılından bugüne reklam ve tanıtım alanında hizmet vermekte olan firmamız, sürekli olarak yeniliği takip etmekte olup, sürekli makine parkurunu geliştirerek siz değerli müşterilerimize yenilikçi hizmet anlayışını ile üretmeye devam ediyoruz.

Bizim işimize olan aşkımız ve sizlere katmaya çalıştığımız değerle sizlerle beraber güçlenmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar Fnd Reklam

Eskişehir’de kurulan firmamız sürekli kendini geliştirerek Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlı hizmetini götürmeye, her yere, herkese ulaşmaya devam ediyor.
Üretimin her aşamasında, müşteri memnuniyeti için sürekli diyalog halindeyiz.
Mükemmelliyetçilik farklı bir kavramdır bizim için. Mükemmel diye bir şey yoktur. Sadece mükemmele bir yolculuk, bir arayış vardır. Mutluluk, mutlu etmek bu arayıştadır.
Firmalar reklam ve tanıtım işlerini genelde tek bir yerden, bir merkezden çözmek isterler. Reklam ve tanıtım işleriniz bütünlüklü ele alıp sizin için üreten bir çözüm ortağınız var artık.
Matbaa baskı hizmetleri, digital baskı ve kopyalama işleri, promosyon ürünleri, sosyal medya tasarım ve yönetimi, web sitesi yapımı tüm reklam ve tanıtım işleriniz için tek nokta.

Ekibimiz

No results found...

0

Mutlu Müşteri

0

Tamamlanmış Hizmet

0

Müşteri Memnuniyeti %
X